Haberler

Mazıdağı Belediyesi Güncel Haberler

31.12.2019

KAYMAKAM/BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİMİZ SAYIN MUHSİN DURAN KALKAN'IN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyor ve yeni bir yılı hep birlikte karşılamanın heyecanını yaşıyoruz. Geride bıraktığımız yılın insanlığa yaşattığı güzel gün ve olayların artarak devam etmesi, acı ve elem dolu olayların da önümüzdeki yıllarda bir daha hiç yaşanmamasını temenni ediyorum.      


Yeni yılda, başta kamu kurum ve kuruluşlarımız olmak üzere, yerel yönetimlerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve toplumumuzun tüm kesimleri ile birlikte, güzel ilçemiz Mazıdağı’nın her alanda gelişip kalkınması, vatandaşlarımızın refah, huzur ve mutluluğu için gerekli tüm çalışmaları, siz değerli Mazıdağılı Kardeşlerimin yanımızda hissettiğimiz destekleriyle, el ele, gönül gönüle gerçekleştirme azim ve kararlılığımızı vurgulamak istiyorum.  


Bu duygu ve düşüncelerle, 2020 yılının Ülkemize, Milletimize, tüm dünyaya barış ve huzur getirmesi temennisiyle, saygıdeğer Mazıdağı Halkına ve çalışma arkadaşlarıma aileleri ile birlikte sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yıl dilerim.  


 Tüm Mazıdağılıların ve milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.                                   Muhsin Duran KALKAN                      Kaymakam/Belediye Başkan Vekili